Uncategorized

FIT testowanie czas zacząć!

Nad założeniem tego bloga zastanawiałam się już od paru dłuższych miesięcy. W końcu nadszedł ten czas, aby swój plan zrealizować!

 

Możemy śmiało przyznać, że nastała moda na BYCIE FIT. Częściowo sama za nią podążyłam, choć zdrowym żywieniem i sportem zaczęłam się interesować na kilka lat przed tym, zanim stało się aż tak rozpowszechnione. Nie mam problemu ze zmotywowaniem się do ćwiczeń. O wiele większą trudnością jest dla mnie trzymanie „czystej michy”. Uwielbiam jeść, niestety przede wszystkim słodycze, i ciężko jest mi się oprzeć tym wszystkim kolorowym produktom, które tak pięknie uśmiechają się do mnie ze sklepowych półek (zwłaszcza czekoladkom!). Stawiam jednak na mądre wybory, a przynajmniej taką mam nadzieję. Szukam alternatyw dla wysokokalorycznych i niezdrowych słodyczy i z wielką przyjemnością poddaje je testom.

 

W każdym sklepie możemy dziś natrafić na dział z produktami „FIT”. Chętnie sięgamy po proteinowe batoniki, czekolady bez cukru i odżywki białkowe, nieraz nie zastanawiając się jednak nad tym, czy rzeczywiście kupujemy wartościowe produkty. Postanowiłam utworzyć zbiór recenzji fit artykułów spożywczych – najpopularniejszych, najnowszych i najciekawszych. Każdy test będzie zawierać informacje na temat ceny, dostępności, rzeczywistych wartości odżywczych oraz walorów smakowych produktu. Razem sprawdzimy, na których z nich sami możemy zyskać, a na których zarabiają wyłącznie producenci. Postaram się być szczera i konkretna. Bez owijania w bawełnę wskażę zalety i wady artykułów najróżniejszych marek.

 

Pierwszy test już wkrótce! Bądźcie cierpliwi, sama też nie mogę się go doczekać. 🙂

 

Jestem Ola, mam 25 lat i lubię jeść, ćwiczyć i pisać. Stąd pomysł na bloga. Połączenie różnych pasji dające w efekcie przede wszystkim recenzje "fit" i mniej "fit" produktów.

3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *