WSPÓŁPRACA

KONTAKT

Masz pytanie? Napisz!

mocnezarcie@gmail.com

aleksandra_dabrowska00@o2.pl

Zdziałajmy coś razem!

Pomogę Ci w promocji nowego produktu, usługi, sklepu albo całej firmy. Napiszę tekst tematyczny, artykuł sponsorowany albo klasyczną recenzję, czyli to, co tygryski na moim blogu lubią najbardziej.

 

A może masz inną koncepcję? Potrzebujesz jeszcze czegoś innego? Napisz, pogadajmy i wspólnie opracujmy najlepszą strategię działania!

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Pisanie Recenzji

Subiektywne i szczegółowe bądź bardziej obiektywne i ogólne recenzje na temat produktów spożywczych, suplementów, artykułów sportowych etc., ale też usług, całych sklepów, przepisów i wielu innych! Z Twoimi lub wykonanymi przeze mnie zdjęciami

Artykuły Tematyczne / Wpisy Sponsorowane

Na wybrany temat. Teksty merytoryczne, rzeczowe i wartościowe. Takie, jakich potrzebujesz. Moje doświadczenie w copywritingu tutaj procentuje. Potrafię przemówić do odbiorcy, jak i do wyszukiwarek (SEO nie jest mi obce).

Publikacje na Instagramie

Moje (lub Twoje) zdjęcia z opisami albo tworzonymi przeze mnie tekstami. Pisane językiem korzyści lub w sposób luźny, by trafiać do odbiorcy. W formie zwykłych wpisów/relacji/zapisanych i wyróżnionych relacji.

Udostępnianie Powierzchni Strony

Twoje własne testy/zdjęcia/grafiki/linki/krótkie notatki mogą zostać opublikowane na mojej stronie. Oczywiście jeśli tylko chcesz! Proponuję także wplecenie ich w istniejące już na stronie treści. Wybierz, gdzie chcesz się pojawić i daj mi znać.

DODATKOWE USŁUGI:

COPYWRITING

Od 2015 do 2020 r. zajmowałam się głównie copywritingiem (jako freelancer), ale choć teraz nie robię tego pełnoetatowo, nie ukrywam, że wciąż jeszcze zdarza mi się realizować niektóre zlecenia, zwłaszcza te nieco ambitniejsze/ciekawsze bądź pokrywające się z moim polem zainteresowań. 


Odpowiada Ci mój styl pisania, ale niekoniecznie chcesz wiązać naszą współpracę z blogiem? To nie problem! Śmiało odzywaj się na jeden z adresów mailowych podanych u góry strony i wyjdź do mnie ze swoją propozycją. W razie potrzeby mogę podesłać próbki moich tekstów z różnych kategorii (tematycznych, sponsorowanych, opisów produktów etc.) i związanych z różnymi tematykami (bo nie samym jedzeniem człowiek żyje).